Vivate Oy, Master Finland Partner

Data: 22.08.2022

Vivate Oy oferuje usługi, które mają na celu wzmocnienie komunikacji, wspópracy zespołowej oraz interakcji. Teija Heroja od dłuższego czasu poszukiwała skutecznego narzędzia do coachingu i tak trafiła na Master Finland. Vivate Oy korzysta z EASI już od 5 lat a praca bez tego narzedzia byłaby, jej zdaniem, trudna.

Teija Heroja zarządza firmą Vivate Oy i razem ze swoimi pracownikami buduje nowe, lepsze środowisko pracy. - Szkolę manadzerów i liderów. Pomagam ludziom stać się bardziej świadomymi, lepiej funkcjonującymi. W ten sposób zmieniam rzeczywistość - wyjaśnia Heroja.

Skuteczne narzędzie do samooceny

Heroja długo poszukiwała narzędzia, które bedzie pomocne w pracy coachingowej indywidualnej i zespołowej. W 2014, podczas targów, natknęła się na Master Finland. Test typologiczny EASI od razu jej się spodobał.

EASI jest skutecznym narzędziem do samooceny i pokrywa obszary o których wcześniej rozmawiam z klientem. Wyniki testów nakreslają wyzwania zwiazane z rozwojem osobistym - wyjaśnia Heroja.

"Życie bez EASI byłoby nudne"

Wyniki testów EASI mogą być przedstawione tzw "trzeciej stronie" która często jest klientem. Zdaniem Heroi to bardzo przydatne i praktyczne rozwiązanie.

Życie bez EASI byłoby "nudne". Poświęcalibyśmy więcej czasu na zgadywanie i spekulacje zamiast na analizowanie informacji dostępnych w raportach. Gdyby nie było EASI, moja praca byłaby dużo trudniejsza.

- Współpraca z Master Finland była przyjemnością, byli dla mnie prawdziwym wsparciem. Lubię ten moment gdy klient otrzymuje raport i zagłębiamy się w jego wyniki - z uśmiechem podsumowuje Heroja.

Chcesz wzmocnic swoją organizacje poprzez wykorzystanie typologii EASI? Zapoznaj się z naszą ofertą EASI.

Współpraca